. Вышел в свет Научно-практический комментарий к Налоговому кодексу Украины
http://fcg.com.ua www.fcg.com.ua
Russian (CIS)English (United Kingdom)
"Никчемы": принимаете ли вы меры, направленные на упреждение квалификации налоговыми органами хозяйственных договоров в качестве ничтожных:
 
Главная Новости Вышел в свет Научно-практический комментарий к Налоговому кодексу Украины
Вышел в свет Научно-практический комментарий к Налоговому кодексу Украины

С небывалой оперативностью увидел свет Научно-практический комментарий к Налоговому кодексу Украины. Вот его выходные данные (на украинском языке):

Науково-практичний коментар до Податкового кодексу України: в 3 т. / кол. авторів [заг. редакція, М. Я Азарова]. – К. : Міністерство фінансів України, Національний університет ДПС України, 2010. – 2389 с.

Загальна редакція:

Азаров Микола Янович, доктор наук, професор, член-кореспондент Національної академії наук України

Керівник авторського колективу:

Ярошенко Федір Олексійович, доктор наук, професор

Авторський колектив:

Колесніков Борис Вікторович,

Єфименко Тетяна Іванівна,

Копилов Вадим Анатолійович,

Кузькін Євген Юрійович,

Кравець Андрій Миколайович,

Мярковський Анатолій Іванович,

Рибак Сергій Олександрович,

Шевченко Юрій Іванович,

Шнипко Олександр Сергійович,

Хомутинник Віталій Юрійович,

Гєллєр Євгеній Борисович,

Папаіка Олександр Олексійович,

Лекарь Сергій Іванович,

Харченко Сергій Іванович,

Гєєць Валерій Михайлович,

Андрущенко Володимир Леонідович,

Антипов Владислав Володимирович,

Антипов Володимир Іванович,

Балюк Тетяна Віталіївна,

Бушуєв Сергій Дмитрович (креативний менеджер),

Долгий Олександр Андрійович,

Долгий Олександр Олександрович,

Касьяненко Любов Михайлівна,

Кононенко Валерій Петрович,

Кучерявенко Микола Петрович,

Лукашев Олександр Анатолійович,

Мацелик Михайло Олексійович,

Мацелик Тетяна Олександрівна,

Мельник Віктор Миколайович,

Новицька Наталія Борисівна,

Новицький Андрій Миколайович,

Онишко Олег Володимирович,

Позняков Спартак Петрович,

Тарангул Віталій Дмитрович,

Тарангул Людмила Леонідівна,

Тильчик Ольга Віталіївна,

Тимченко Леонід Дмитрович,

Цимбалюк Анатолій Володимирович

У томі І Науково-практичних коментарів до Податкового кодексу розкрито сутність термінів і понять, що використовуються у податковому законодавстві, детально проаналізовано загальні положення Податкового кодексу України, прокоментовано основні засади адміністрування податків, зборів (обов'язкових платежів). У даний том увійшли перший та другий розділи, у яких визначаються загальні засади оподаткування в Україні. До розділу І включені коментарі до загальних положень: поняття податку, податкового обов'язку, основних принципів податкового законодавства тощо. У розділ ІІ увійшли коментарі, що стосуються податкової звітності, порядку роз'яснення податкового законодавства, здійснення податкового контролю, обліку платників, порядку погашення податкового боргу платників податків, відповідальності та пені, застосування міжнародних договорів та погашення податкового боргу за запитами компетентних органів іноземних держав та інші питання, пов'язані з адмініструванням податків.

У том ІІ Науково-практичних коментарів до Податкового кодексу увійшли основні бюджетоутворюючі податки національної податкової системи України: податок на прибуток підприємств (Розділ ІІІ), податок на доходи фізичних осіб (Розділ IV), податок на додану вартість (Розділ V). Коментар за даними розділами надається у формі роз'яснення, тлумачення та правильного розуміння кожної статті, а також пропонується алгоритм застосування на практиці окремих норм податкового законодавства. Коментарі в другому томі тісно пов'язані з розділами І, ІІ, ХІХ та ХХ Податкового кодексу. У коментованих розділах звертається увага не тільки на норми Податкового кодексу, а й на інші суміжні нормативно-правові акти щодо процесів оподаткування.

У том ІІІ Науково-практичних коментарів до Податкового кодексу України увійшли інші вісімнадцять податків, зборів та платежів, передбачених статтями 9, 10, 11 Розділу І Податкового кодексу України.

У томі ІІІ Коментарів висвітлено особливості оподаткування платників податків в умовах дії угоди про розподіл продукції (Розділ ХVIII), прикінцеві положення (Розділ ХІХ) та перехідні положення (Розділ ХХ). У прикінцевих положеннях коментуються регламентовані терміни набрання чинності Кодексу в цілому та окремих розділів, глав, статей, пунктів, підпунктів. Також у даному розділі коментуються надані повноваження та завдання виконавчим та законодавчим органам влади стосовно окремих положень оподаткування. До розділу ХХ Податкового кодексу надається Коментар стосовно ряду специфічних перехідних умов щодо окремих податків, зборів, платежів (механізм нарахування податків, визначення податкового зобов'язання, введення податкових пільг тощо).

 
Joomla 1.5 Templates by JoomlaShine.com